fbpx

MIA VIA COFFEE

MIA VIA COFFEE - WAY OF LIFE

MIA VIA COFFEE

WAY OF LIFE

WHO ARE WE?

Mia Via Coffee is an Italian style restaurant & café in Tallinn Skyline Residence, located on the border of city center and Kadriorg. Our motto is  “Way of Life....” - we would like to bring a bit of joy to our life, take time off for a moment and enjoy cup of espresso in the morning, light meal for the lunch and glass of wine with delicious food for dinner. We would like to remind people, that we can change our life-style...

Tule tööle meile!

Sina, kes Sa armastad head toitu ja soovid seda teistegagi jagada.

TAKE AWAY

Mia Via Coffee pakub alati võimalust tellida ja osta endaga kaasa kõike, mida meie kohvik pakub. Traditsiooniline Itaalia Pizza, Pasta Fresca ja risotto. Koogid ja  pirukad, quiched, salatid. Värske pressitud mahl ja kosutav smuuti! 

HELISTA! +372 56 500 222

" ALL YOU NEED IS LOVE AND MORE COFFEE"

There is always time for coffee...

TÄHTPÄEVAD

Pole vahet, kas pidu on kahele või kahekümnele, meie juures olete alati oodatud tähistama oma tähtsaid ja natuke vähem tähtsaid sündmusi. Me kohvikus sätime alati lauale maitsvad toidud ja kõrvale pakume Itaalia veini. Võta juba aegsalt meiega ühendust, siis teame vajalikud ettevalmistused teha.

 

ÄRILÕUNAD

Kui on plaan sobitada kokku maitsev lõuna ja ärikoosolek, siis oleme just sobilik kohvik. Lihtsalt helista, ütle, mis kell tulete ja laud ootab kohviku väikses saalis akna all. Kui on soovi, et ka söögid juba kohe-kohe laual oleks, anna ka sellest meile teada.

APERITIVO

APERITIVO ehk AFTER WORK toimub Mia Via Coffee kohvikus reedeti. Tule üksi, sõprade või koos kolleegidega klaasikesele veinile või kokteilile. Naudi head DJ muusikat ning nädalavahetus saab hea alguse. REEDETI 17.00 kuni 21.00

Anname sotsiaalmeedis teada järgmise Aperitivo toimumisest.

Start the day with a smile and finish it with a glass of wine.

ÜRITUSED

Mia Via Coffee kohvikusse mahub kenasti palju rõõmsaid inimesi. Tule üksi või mitmekesi. Tähtsad sündmused väärivad alati tähistamast. Anna meile aegsalt teada kuidas, saame Su sündmuse veelgi meeldivamaks muuta.

Monday - Thursday

8  - 21

Friday

8 - 23

Saturday

10 - 23

Sunday

10 - 18 

Lunch offer Monday - Friday

11.30 - 15

BOOK A TABLE

Kui soovid kindlasti meile sööma tulla ja olla täisesti kindel, et meil vaba laud on, siis helista või kirjuta meile. Kui soovid samale päevale lauda broneerida, siis helista!

CALL +372 56 500 222

INFO@MIAVIACOFFEE.COM

JAGAME UUDISEID SINUGA KA

TOP