fbpx

QUICHE MOZZARELLA & PÄIKESEKUIVATATUD TOMATI

4.5024.90

Quiche on eesti keeles lahtine Prantsuse  pirukas. See sobib ideaalselt kergeks eineks, kuid kõige rohkem rõõmustavad Su külalised, kui nad peolaual seda maitsvat rooga süüa saavad. Serveeri seda lihtsalt kerge värskesalatiga ja soovi korral hapukoorega. Elamus on kindel! 

  • 12 cm
  • 28 cm
Poista

Kuvaus

Quiche on eesti keeles lahtine Prantsuse  pirukas. See sobib ideaalselt kergeks eineks, kuid kõige rohkem rõõmustavad Su külalised, kui nad peolaual seda maitsvat rooga süüa saavad. Serveeri seda lihtsalt kerge värske salatiga ja soovi korral hapukoorega. Elamus on kindel! Kõik kondiitritooted on valmistatud meie Mia Via Coffee kohviku kondiitrite poolt käsitööna, kasutades kvaliteetset toorainet – ehtsat koort ja kanamune. Tellitud tooted saab kätte soovitud ajal kohvikust, aga mitte varem kui 48 h kohviku lahtiolekuaegadel. Valikus on 12 cm ja 28 cm läbimõõduga Quiched.

Juhul, kui tulevad ootamatud külalised ja soovid quiche`i samale päevale, siis helista Mia Via Coffee kohvikusse + 372 53 444 568 või +372 56 500 222 ja küsi kas me oleme selleks suutelised.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “QUICHE MOZZARELLA & PÄIKESEKUIVATATUD TOMATI”
TOP