fbpx

KOOLILÕPETAJA!

TULE TÄHISTA KOOLILÕPPU MIA VIA COFFEE KOHVIKUS!

ISTU LAUDA JA TELLI MENÜÜST!

PEOLAUD " SHARING" MENÜÜGA!

LÕPUPIDU PÜHAPÄEVA BRUNCHIL!

BRONEERI LAUD KOOLILÕPUPEOKS!

IDEEALNE KOHVIK NII VÄIKESTELE KUI SUURTELE LÕPETAJATELE!

ERITI SOBIB 16 JA 30 JUUNI PÜHAPÄEVA BRUNCH!

56 500 222

BRUNCH

Brunch tähendab hilist hommikusööki. MIA VIA COFFEE kohvik ootab igal pühapäeval Teid koos perega nautima hilist hommikusööki! Valikus on palju maitsvat - erinevad salatid, liha ja kalaga toidud, quiche, küpsetised, koogid, supp, soojad röstitud köögiviljad või pajaroog, pannkoogid moosiga, jogurt marjadega puuviljad. Joogiks pakume karahviniga maitsevett, piima, morssi.

∗  Brunch sisaldab loomulikult klaasikest külma Prosecco `t. Võid ka selle asemele valida klaasi värskelt pressitud mahla.

BRUNCH MAKSAB

Täiskasvanule 15.-

6 - 11 a. vanustele lastele  6.-

0 - 5 a. vanused lapsed söövad koos vanematega tasuta.

∗ Jook kuulub täishinnaga ostetud brunchi juurde.

Kindlasti broneeri laud! Kirjuta info@miaviacoffee.com

 

KOOLILÕPUPIDU - TELLI MENÜÜST!

MIA VIA COFFEE kohvik on suurepärane koht, kuhu tulla tähistama oma koolilõppu! Ootame Sind sööma ja toredasti üheskoos aega veetma koos sõprade, pere või kallimaga. Võta kaasa sõbrad, kõige pisemad pereliikmed, ema - isa ning ära vanaema ja vanaisa unusta! Kohviku kogemus näitab, et pisut vanemad inimesed on avastanud meie kohvikus uusi maitseid ning saanud toreda toiduelamuse. Samuti pisikesed tegelased, neile on meil pannkooki ja jäätisekokteili!  Kindlasti broneeri laud! Kirjuta info@miaviacoffee.com  või helista kohe +372 56 500 222

ISTU LAUDA JA TELLI MENÜÜST!

"PEOPLE WHO LOVE TO EAT ARE ALWAYS THE BEST PEOPLE"

Julia Child

MIA VIA COFFEE kohviku köök

Mia Via Coffee kohviku köök pakub oma valikus palju Itaalia ja Vahemere stiilis roogasid. Palju värsket salatit, küpsetisi, pastat, pizzat, risottot täidetud ciabattasid ja muidugi magustoite. Loomulikult ei puudu kohviku menüüst soositud gurmeeburgerid ja muud hõrgutised. Me oleme võtnud Itaaliast ka suhtumise, et söömine on lisaks kõhu täitmisele ka omaette suhtluskultuur. Tullakse kokku koos sõprade, sugulaste või miks mitte kolleegidega, nauditakse head toitu ja klaasi veini. Leitakse see aeg tänapäevases kiires elutempos ja veedetakse mõnusalt aega. Me lubame, et meie juures saab alati kõhu täis ning klaasi head veini või tassi värskendavat espressot. Me oleme võtnud seisukoha, et me ei vea menüüs näpuga järge, kui ei ole ühte rooga hetkel, siis on miskit muud maitsvat ja kui mitte kui midagi ei leia, siis juustu ja oliive saab alati! Kohtumiseni!

JAGAME UUDISEID SINUGA KA

TOP